Karaman'da Konaklama

Demosan Otel Karaman Blog

Karaman’da Konaklama  

İş ya da gezi amaçlı seyahatlerinizde için Karaman, oldukça ekonomik fiyatlara ve yüksek konfor ve standartlarda konaklama hizmeti sunabilen otellere sahiptir. Pek çok diğer şehirde benzer kategoride tesisler için yüksek bedeller ödenmek durumunda iken Karaman’da gerçek konforu oldukça uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

Karaman’da konaklama seçenekleri içinde 4 yıldızlı Karaman Demosan Spa & Otel kategorisinde öne çıkan elit bir tesistir. Kendi kategorisindeki standart hizmeti sürekli üst seviyede tutarak konuklarına samimi konukseverliği ile hizmet etmeyi amaç edinmiştir.

Misafirler Çok Önemlidir.

Konaklama sektöründe misafirler ile kurulan bağ her şeyden önce gelir. Sağlanan imkanlar ve üst düzey servisler ile eğitimli personelimiz konuklarımız ile özel bir bağ kurmamıza olanak sağlar. Kendinizi gerçek bir misafir gibi hissetmeniz için sizi ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Sunulan İmkanlar

karaman kapalı havuz

Açık büfe kahvaltı, Spa ,sauna, hamam, özel olarak tüm hijyen koşulları ile donatılmış bayan ve erkekler için ayrı ayrı olarak tasarlanmış ısıtmalı havuzlarımızın kullanımı standart konaklama ücretine dahildir. Sağlıklı yaşam ve spor aktivitelerinden geri kalmak istemeyenler için fitness salonumuz da her zaman hizmetinizdedir. Ayrıca talep eden misafirlerimiz profesyonel masaj hizmetimizden de yararlanabilirler. Konuklarımızın Demosan Spa & Otel’de geçirdikleri tüm konaklama süreci boyunca maksimum konforunu sağlamak öncelikli hedefimizdir.

Karaman’da Kendine Has Bir Lezzet Mekanı “Mabeyn”

karaman alköllü restoran

Enfes ızgaralar, mezeler ve özel sunum eşliğinde Mabeyn’de bir akşam yemeği için yerinizi ayırtın. Özel günleriniz ya da hoş sohbet ortamları için sizleri Mabeyn’e bekliyoruz.

Rahatlığınız İçin Konforlu Odalar

karamanda konaklama

Konforlu odalarımızda dinlenmeniz ve rahatlamanız için her detayı düşündük. Ek tesislerimizde ise günün yorgunluğunu atmanıza yardımcı olacak tüm aktivitilere erişmenizi kolaylaştırmak istedik.

Karaman’da konaklama’yı en üst seviye’ye taşımak için sürekli olarak çalışıyoruz. Şehrimize gelen misafirlerimiz unutamadıkları anılarla uğurladığımızda geri dönüşlerini sabırsızlıkla bekliyoruz.

Demosan Spa & Otel…